Sunday 13 December 2009

Spotkanie polskich muzułmanek w Emiratach

Piszę posta z opóźnieniem ponieważ nie miałam wcześniej do tego głowy, z powodu iż moje dziecko zachorowało. Teraz Alhamdullilah ma się lepiej więc do rzeczy. 11 grudnia odbyło się bardzo sympatyczne spotkanie polskich muzułmanek w Sharjah. Obecne były: Madina (organizatorka). Malikah z Ajmanu, Lila z Dubaju, Krysia (dobrze pamiętam??) z Abu Dhabi oraz Majida i ja. Pogadałyśmy, pośmiałyśmy się, do jedzenia były pyszności - ja ze swojej strony dziękuję za kokosanki i mazurka :D Szkoda, że nie było nas więcej i fajnie by było gdyby takich spotkań było więcej, także Madina do dzieła :)

1 comment:

  1. ladnie, czekam zatem na zdjecia z tego spotkania ! :) (2dni przed wyjazdem poznalem rowniez kobiete polke, ktora od 20lat mieszka w dubaju, jesli do mnie napisze z pytaniem o zdjecie-bo oczywiscie jej zrobilem :) to przekaze Wam do niej kontakt)

    a wlasnie, takie info: w polskiej grudniowej edycji National Geographic, jest artykul o.... emiracie: Abu Zabi :D , i mapka z miastami takimi jak: Maskatt i Dubajj :) :) brawo ! dla polskich edytorów ! pozdrawiam !

    ReplyDelete