Tuesday 17 May 2011

Się kręci :)

Tak sobie piszę tego bloga i muszę przyznać, że się wkręciłam :) Coraz częściej myślę sobie o czym by tu dziś napisać. Początki były trudne, był spory zastój, nie było weny. Teraz postanowiłam, że reaktywuję na dobre i tego się trzymam (jak na razie hehe). Śledzę statystyki i fiu fiu, muszę przyznać, że takiego ruchu jak w ciągu ostatnich kilku dniu to jeszcze nie było :) Są komentarze a to daje mi jeszcze większą motywację, bo widzę, że ktoś to czyta, a może nawet komuś się podoba! Dziękuję wszystkim i oby tak dalej! A ja będę się starać, żeby było jeszcze ciekawiej. A na pewno będzie bo niedługo wracam do Dubaju to i nowe zdjęcia będą.
No i nawet zguba Majida się odnalazła i zajrzała ;)

3 comments:

  1. Super, że jest wena i że piszesz bo ja często zaglądam i z wielką chęcią czytam :)

    ReplyDelete
  2. assalamu aliekom, właśnie trafiłam na tego bloga, mashaa Allah, jestem pod wrażeniem Twoich postów :) moja przygoda zaczęła się akurat w Turcji - państwie, gdzie już rzadko można spotkać prawdziwą tradycję, gdzie większość pożarła komercja... inshaa Allah będę Cię częściej odwiedzać :) i zapraszam oczywiście na mojego raczkującego jeszcze bloga, moj-islam.blogspot

    ReplyDelete
  3. Bardzo się cieszę, że trafiłaś na mojego bloga no i cieszę się, że Ci się podoboba :) Mam nadzieję, że będziesz zaglądać czasem :)

    ReplyDelete