Wednesday 13 April 2011

Do Dubaju z Gdańska przez Rygę?

Łotewskie linie lotnicze Air Baltic oferują nowe połączenie z Polski, będzie to kierunek: Gdańsk – Ryga. Zainteresowani podróżą pasażerowie mogą już dokonywać rezerwacji – kierunek jest dostępny w systemie. Wiadomo też ile razy w tygodniu połączenie będzie wykonywane – zaplanowano cztery loty, w: poniedziałki, środy, czwartki i w niedziele.

Lot inauguracyjny – w nowym sezonie letnim – 18 kwietnia 2011 roku. Kierunek będzie obsługiwany maszyną typu Fokker 50. Ceny – już od 79 euro w obie strony. Lot z Gdańska do Rygi będzie trwać około jednej godziny i dwudziestu minut. Dla wielu pasażerów kierunek z pewnością będzie interesujący nie tylko dlatego, że można będzie bezpośrednio dostać się do stolicy Łotwy, ale również z tego powodu, że ryskie lotnisko jest doskonałym portem przesiadkowym – oferującym wiele innych połączeń – z Rygi można dostać się między innymi do wielu miast skandynawskich, ale również rosyjskich, do Dubaju, Duszanbe, Taszkientu, czy Baku.

Nowe połączenie z Gdańska do Rygi będzie drugim oferowanym przez Air Baltic z Polski – do tej porze w ofercie przewoźnika znaleźć można było jeden kierunek, Warszawa – Ryga.

Ponoć ma być tanio, szybko i komfortowo. Sprawdzimy!

No comments:

Post a Comment